Meloun, jablka - Dolce bylinný karamel a skořice

Dolce - unikátní výrobek z karamelizovaného cukru (nebo fruktózy – Dia Dolce) konzistence medu s přidáním bylinného extraktu jednotlivých bylin. Lze doporučit při žaludeční dietě, pálení žáhy, bezlepkové dietě, alergii na pyly, jako prevenci v chřipkovém období. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkci dýchacího systému i stav kloubů. Přispívá k čištění a správnému vylučování organismu, příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi, čímž napomáhá tzv. kontrole tělesné hmotnosti. Více informací na http://www.benkor.cz/dolce/

Skořice - jedno z nejstarších koření, do slaných pokrmů čínské a indické kuchyně a do všech sladkých pokrmů. Vše co sladíme cukrem, můžeme také sypat skořicí. Cejlonská skořice - má jemnější chuť a vůni. Obsahuje menší množství kumarinu oproti jiným typům skořic z jiných oblastí.

Meloun, jablka  - Dolce bylinný karamel a skořice

Ingredience

meloun
jablka
Skořice
Dolce – bylinný karamel

Příprava

Čerstvé ovoce – chutné a plné vitamínů. Jednoduše jen omyjeme a nakrájíme ovoce – například meloun a jablka, osladíme báječným bylinným karamelem Dolce a posypeme špetkou skořice – zkusit můžete třeba i pravou cejlonskou. Dolce jsme pro Vás připravili ve 3 variantách - s jitrocelem, šalvějí či černým bezem, který máme také z fruktózy pro diabetiky. Více informací o našich zdravých a chutných bylinných karamelech Dolce naleznete na http://www.benkor.cz/dolce/.

https://eshop.benkor.cz/