BENKOR s.r.o. - English BENKOR s.r.o. - Deutsch BENKOR s.r.o. - Espanol

Nakl_prip_nove-NOVA,DEKO,Zelirka.png

Přípravky k nakládání ovoce a zeleniny od firmy BENKOR

Tradiční, léty ověřené receptury přípravků DEKO a NOVA k nakládání okurek, zeleniny, hub. A k domácí přípravě marmelád a džemů z každého ovoce využijte naši Želírku.

DEKO

Tradiční receptura obsahuje sůl, kyselinu benzoovou, extrakt a celé koření (hořčice, koriandr). S Dekem lze nakládat okurky, jakoukoli jinou zeleninu, houby a utopece, a to i za studena bez sterilizace. Při použití umělného sladidla je vhodné i pro diabetiky. Z jednoho sáčku vyrobíte asi 8 sklenic. Do nálevu je možné přidávat okurky postupně. Je to certifikovaný bezlepkový výrobek.

DEKO přírodní

Obsahuje sůl, kyselinu benzoovou a směs koření (bobkový list, hořčičné semínko, hřebíček, jalovec, koriandr, nové koření, pepř, zázvor). S Dekem lze nakládat okurky, jakoukoli jinou zeleninu, houby a utopece, a to i za studena bez sterilizace. Při použití sacharinu je vhodné i pro diabetiky. Z jednoho sáčku vyrobíte asi 8 sklenic. Do nálevu je možné přidávat okurky postupně. Je to certifikovaný bezlepkový výrobek.

NOVA

Tradiční receptura od tradičního výrobce. Obsahuje sůl, cukr a směs koření s koprem. S pomocí Novy připravíte nálev znojemského typu k nakládání okurek, zeleniny, hub. Neobsahuje žádné konzervační přísady, proto je nutno uzavřené láhve sterilovat. Z jednoho sáčku vyrobíte přibližně 5 sklenic. Je to certifikovaný bezlepkový výrobek.

Dia NOVA

Obsahuje sůl, umělé sladidlo a směs koření (bobkový list, hořčičné semínko, hřebíček, kopr, koriandr, nové koření, pepř, tymián). S pomocí DIa Novy připravíte nálev znojemského typu k nakládání okurek, zeleniny, hub. Neobsahuje žádné konzervační přísady, proto je nutno uzavřené láhve sterilovat. Okurky zůstanou křupavé. Z jednoho sáčku vyrobíte přibližně 10 sklenic. Je to certifikovaný bezlepkový výrobek.

Želírka

Želírka je určena k domácí přípravě marmelád a džemů a polev z každého ovoce. Obsahuje pektin, cukr a kyselinu citronovou. Neobsahuje žádné konzervační látky, proto je třeba přesně dodržet pracovní postup, aby byl výsledek dokonalý. Postup je jednoduchý, je popsán na každém obalu. Patří mezi naše certifikované bezlepkové výrobky.

 Želírka - BENKOR.png

EshopBenkor.pngNáš sortiment k nakládání zakoupíte v eshopuEshopBenkor.png

Můžete objednat i mailem na prodej@benkor.cz nebo přes kontaktní formulář (odkaz dole).