VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH

sobota 15. prosince 2018 , od 10 do 18 hodin
areál PVA EXPO Praha Letňany, Beranových 667, Praha 9, hala č.6

VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH

VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH
sobota 15. prosince 2018 , od 10 do 18 hodin
areál PVA EXPO Praha Letňany, Beranových 667, Praha 9, hala č.6

Společnost pro bezlepkovou dietu pořádá VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH

- akce se koná souběžně se Stříbrnými vánočními dny, největší předvánoční akcí v Praze
-  vstupenka na obě akce je společná
- parkování zdarma, bezbariérový přístup

Návštěvníci výstavy budou mít příležitost seznámit se s velkým počtem vystavovatelů z  řad výrobců a dovozců bezlepkového sortimentu, ochutnat výrobky, seznámit se s novinkami na trhu a nakoupit za výhodné ceny.
V době konání této akce bude k dispozici také poradna pro bezlepkovou dietu.

 

My se na Vás budeme 15.prosince v Praze Letňanech těšit - opět u našeho voňavého stánku plného poctivého koření, bylinek, kořenících směsí a dalších našich produktů. Nebudou chybět ani slaďoučké bylinné karamely DOLCE nebo směs na bezlepkový chléb CALTA, jehož ochutnávku pro Vás připravujeme.

A tradičně Vám nabízíme možnost nákupu do tašky, kterou spouštíme již tento pátek 30.11.2018. Vyberte si produkty z našeho sortimentu v teple a klidu Vašeho domova a my Vám je dovezeme do Letňan, kde budou na našem stánku - v době konání této akce – připraveny k vyzvednutí .

Na stánek můžeme dovézt jen omezené množství zboží, ale na našem eshopu – https://eshop.benkor.cz/ si můžete vybrat z celého sortimentu a budete tak mít jistotu, že se Vaše oblíbené koření a bylinky nevyprodají ještě před Vaším příchodem a počkají na Vás na našem stánku.

Objednávky do tašky můžete realizovat přes http://www.benkor.cz/objednavky/ od pátku 30.11.2018 až do čtvrtka 13.12.2018.

Těšíme se na Vás v Praze Letňanech.
Váš tým BENKOR