BENKOR v BRNĚ - 11.května 2019 -SETKÁNÍ CELIAKŮ

Tradiční SETKÁNÍ CELIAKŮ, sobota 11. května 2019 od 9 hodin - hlavní sál a přilehlé prostory Kongresového centra BVV v Brně 

Prezentace výrobců a prodejců bezlepkových produktů, ochutnávky a také výhodné nákupy.

BENKOR v BRNĚ - 11.května 2019  -SETKÁNÍ CELIAKŮ

BENKOR v BRNĚ - 11.května 2019

Klub celiaků Brno pořádá tradiční SETKÁNÍ CELIAKŮ, které se uskuteční v sobotu 11. května 2019 v hlavním sále a přilehlých prostorách Kongresového centra BVV v Brně od 9hod (pro registrované členy Klubu celiakie Brno vstup již v 8,30hod).

Také letos se můžete těšit na prezentaci výrobců a prodejců bezlepkových produktů a hlavně na jejich ochutnávky a také výhodné nákupy.

http://www.klubceliakie.cz/

Také BENKOR bude přítomen se svým voňavým stánkem plným koření, kořenících směsí, bylinek, slaďoučkých bylinných karamelů Dolce a dalšími produkty. Samozřejmě nebude chybět ani CALTA - velmi oblíbená směs na přípravu bezlepkového chleba.

A jako každý rok Vám také letos umožníme - v klidu Vašeho domova - prohlédnout si náš kompletní sortiment, udělat dopředu objednávku a my Vám ji na toto setkání přivezeme. "Nákup do tašky" pro Vás na našich stránkách bude umožněn až do čtvrtka 9.5.2019 na www.benkor.cz/objednavky.
Kompletní sortiment naleznete na https://eshop.benkor.cz/.