PODZIMNÍ ZEMĚDĚLEC 2018

 

49. pokračování prodejně-kontraktační výstavy pro zemědělce a zahrádkáře

4. - 7. října 2018  - výstaviště v Lysé nad Labem, každý den od 9-17hodin

Organizátoři pro Vás připravili velmi oblíbené podzimní zahradnické trhy, kde si tradičně budete moci vybrat z nepřeberného množství okrasných i ovocných dřevin, keřů a květin, sadby, hnojiv a zahradnické chemie, nářadí  a nástrojů pro zahradnické práce i drobné mechanizace. Na své si tak přijdou všichni zahradníci a zahrádkáři.

PODZIMNÍ ZEMĚDĚLEC 2018

Souběžně bude probíhat také 23.ročník výstavy NÁŠ CHOV, v sobotu 6. října se uskuteční Středočeské dožínky se slavnostním průvodem městem a bohatým doprovodným programem a ve dnech 5. a 6. října je pro milovníky dobrého jídla připraven GASTROFESTIVAL.

Na výstavě se jistě zabaví i malí návštěvníci, pro které je připraven naučný stánek či naučná stezka, besedy, soutěže a k dispozici bude i herní koutek nebo semínkoviště pro nejmenší..

Návštěvníci se mohou zúčastnit také bohaté tomboly a získat zajímavé ceny.

Program je opravdu bohatý, máte se jistě na co těšit.

Více informací na https://www.vll.cz/podzimni-zemedelec.

Na výstavě najdete - na stejném místě jako v loňském roce -  také stánek s našimi produkty.

My se opět budeme moc těšit na setkání s Vámi. Přijďte se podívat k našemu stánku, kde pro Vás budeme mít připravenou celou řadu poctivého voňavého koření, bylinek a kořenících směsí, ale také třeba směs na přípravu bezlepkového chleba Calta. Těšit se můžete také na  báječný český kmín, který pro Vás dovezeme v několika variantách balení.

A jsme velmi rádi, že budete mít možnost se u našeho stánku setkat také s panem Ing. Josefem Kameníkem, CSc.  - ze sdružení Český kmín.

 

Těšíme se na Vás v Lysé nad Labem

Váš tým BENKOR