FESTIVAL EVOLUTION / Jaro

22. - 24. 3. 2019 -  Festival Evolution už popatnácté!
pátek, sobota 10:00 – 19:00 , neděle 10:00 – 18:00

Výstaviště Praha Holešovice

FESTIVAL EVOLUTION / Jaro

Vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu.                                                                           Těšit se můžete na nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Organizátor odhaduje, že se představí více než 450 tuzemských i zahraničních vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů:                                                                                             - BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA a OSOBNÍ ROZVOJ.

Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti, ale také novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje.
Během tří dnů vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení organizátor slibuje také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Výši vstupného a další podrobnější informace naleznete na https://www.festivalevolution.cz/.

A my pro Vás budeme opět k dispozici - u našeho stánku BENKOR s kořením, bylinkami, bylinnými karamely Dolce, Caltou - bezlepkovou směsí na přípravu chleba a celou řadou dalších produktů. 

Těšíme se na Vás v Praze Holešovicích!

Tým BENKOR