DEN MEDU Liblice - 15.9.2019

Den medu na zámku v Liblicích - 3. ročník

neděle 15. září 2019 10:00 - 17:00

DEN MEDU Liblice  - 15.9.2019

BENKOR a DEN MEDU - 15. září 2019 10:00 - 17:00
DEN MEDU na zámku v Liblicích - 3. ročník

Již potřetí máte možnost navštívit krásnou akci, která je pořádána v areálu nádherného barokního zámku Liblice. Přijďte nahlédnout do světa včel a ochutnat produkty včelařů.

BENKOR zde opět bude se svým stánkem plným poctivého a voňavého koření a také bylinných karamelů DOLCE - http://www.benkor.cz/dolce/.

A také na tuto akci pro Vás připravujeme možnost nákupu do tašky přes www.benkor.cz/objednavky.
Objednávat můžete od 29.8. do 12.9.2019. Vyberte si z našeho širokého sortimentu na https://eshop.benkor.cz/ a my Vám Vaši objednávku přivezeme do Liblic.

Těšíme se na Vás v Liblicích,
Váš tým BENKOR
http://www.benkor.cz/produkty/

 

Poznejte perlu českého baroka - zámek Liblice (běžně nepřístupné konferenční centrum akademie ČR) při příležitosti akce místních včelařů. Zažijete chvíli pohody na terasách parku se skleničkou medoviny a vaše děti nahlédnou do podmanivého světa včel.

V rámci mezinárodního projektu European Heritage Days (dny Evropského kulturního dědictví) včelaři zahájili spolupráci s konferenčním centrem Akademie věd ČR, kde pro tento projekt otevřených dveří připravují tematický kulturní program. Na nádvoří zámku vás pobaví spolek historickým šermem a personál zámku v historických kostýmech vás vtáhne do historie.

V interiérech zámku budou probíhat komentované prohlídky interiérů i expozice historie a současnosti včelařství. Současně zde bude degustace medů přímo od včelařů z regionu. Na terase zámku bude malý jarmark (s omezením na tradiční řemesla a produkty). A pak je ideální okamžik posedět na zámecké terase se sklenkou medoviny s výhledem do anglického parku.

Velké množství návštěvníků využije možnost procházky parkem, kde budou soutěžní stanoviště pro děti a expozice s ukázkou praktického včelařství včetně živých včel v proskleném úlu.