Den medu 2018 v Liblicích

 

Akce se koná na nádherném barokním zámku Liblice dne 9. 9. 2018 od 10 do 17 hodin a pořadatelé pro Vás připravili opravdu zajímavý program. Také my budeme na zámku přítomni a budeme moc rádi, pokud zavítáte k našemu stánku, kde si budete moci zakoupit voňavé koření a bylinky.

Budeme se na Vás těšit!

Den medu 2018 v Liblicích

Zveme všechny příznivce včelařství na druhý ročník akce Den medu, která se bude opět konat v malebné obci Liblice nedaleko města Mělník. Na své si přijdou rodiče s dětmi, pro které bude připraven bohatý program jako je výroba svíček z včelího vosku, ochutnávky medu a také různé soutěže. Bude možné prohlédnout si úl s živými včelami. Návštěvníci se seznámí s historií i současností českého včelařství. Na akci bude možné zakoupit různé druhy medů z včelí farmy Cihlářovi u Odolené Vody a také prověřenou přírodní včelí kosmetiku firmy Pleva z Potštejna. Zámecká kuchyň bude vařit tematicky s medem a na akci bude také možnost ochutnat medové pivo z nedalekého minipivovaru.

Vstup na akci je dobrovolný a zároveň je možné si prohlédnout zámek Liblice. Jako doprovodný program bude otevřen historický objekt starého špýcharu se zaparkovanými veterány. Pro děti budou připraveny atrakce a hry vedle nádvoří zámku.

A pro ty z Vás, kteří už teď ví, které koření, bylinky či jiné produkty z naší nabídky by si rádi zakoupili, nabízíme možnost „nákupu do tašky“ přes stránku www.benkor.cz/objednavky.                

Projděte si  - v klidu domova  - náš eshop  ESHOP.BENKOR.CZ, vyberte si z našich produktů a vytvořte si objednávku. My Vám vše zabalíme a dovezeme  a  Vy si pak můžete zboží vyzvednout u našeho stánku. Objednávky s doručením na akci DEN MEDU je třeba zadat nejpozději do čtvrtka 6. 9. 2018.

Těšíme se na Vaši návštěvu.