4. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ CELIAKŮ, BEZLEPKOVÝ JARMARK

 

Klub celiakie pro Ostravu a Moravskoslezský kraj připravuje již 4. celostátní setkání celiaků.

Akce se bude konat v sobotu 6. října 2018 na Černé louce v Ostravě v pavilonu A od 9 do 14 hodin.

Jako již tradičně se i letos můžete těšit na široký sortiment bezlepkových výrobků, představí se kolem 25 firem s osvědčenými i novými výrobky a připraveny jsou také zajímavé přednášky a v případě zájmu možnost individuálního poradenství.

4. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ CELIAKŮ, BEZLEPKOVÝ JARMARK

A my jsme opravdu velmi rádi, že se této akce můžeme opět zúčastnit. Budeme se na Vás 6.října v Ostravě těšit  - samozřejmě  u našeho voňavého stánku plného poctivého koření a bylinek. A kromě koření, kořenících směsí a bylinek pro Vás opět chystáme také ochutnávku našeho výborného bezlepkového chleba CALTA.

Jako obvykle Vám nabízíme možnost nákupu do tašky, který spouštíme již v pátek 21. 9. 2018. Vyberte si produkty z našeho sortimentu v teple a klidu Vašeho domova, my Vám je pak zabalíme, dovezeme a Vy si je můžete na našem stánku - v době konání této akce - vyzvednout.

Na stánek můžeme dovézt jen omezené množství zboží, ale na našem eshopu – ESHOP.BENKOR.CZ si můžete vybrat z celého sortimentu a budete tak mít jistotu, že se Vaše oblíbené koření a bylinky nevyprodají ještě před Vaším příchodem a počkají na Vás na našem stánku.

 

Objednávky do tašky můžete realizovat přes www.benkor.cz/objednávky a to až do čtvrtka 4. 10. 2018.

 

Těšíme se na Vás v Ostravě!

Váš tým BENKOR